Михайленко Євгеній – рекордсмен України

Михайленко Євгеній – рекордсмен України

Михайленко Євгеній Вікторович народився 11 січня 1991 року у місті Києві. У віці 8 років почав займатися спортивною акробатикою. Прозаймавшись рік акробатикою, почав виявляти великий інтерес до єдиноборств. Перші кроки у світі бойових мистецтв Євгенію допоміг зробити його батько – Михайленко Віктор Іванович. Віктор пройшов війну в Республіці Афганістан та займався єдиноборствами ще з дитинства. Спочатку він сам тренував сина.

Пізніше, у віці 10 років, Євгеній почав активно займатися рукопашним боєм, демонструючи успіхи. У 20 років отримав чорний пояс з рукопашного бою (1 Дан).
У період з 2011 по 2014 роки активно виступав за K-1, MMA на міжнародному аматорському рівні. Став тричі чемпіоном світу за версією міжнародної федерації ICMAA. На аматорському рівні провів 132 поєдинки з ММА, кікбоксингу, К-1, повноконтактного рукопашного бою, муай-тай, з яких виграв 124.
2012 року закінчив Національний університет фізичного виховання та спорту України за спеціальністю тренер.
З 2012 року Євгеній почав виступати на професійній арені за правилами ММА, кікбоксингу, муай-тай та К-1.
У 2017 році Євгеній із однодумцями відкрили «Всеукраїнську федерацію повноконтактного рукопашного бою» і на загальних зборах президії його було обрано президентом федерації.
Ще з раннього дитинства  батько розповідав Євгенію про Масутацу Ояму, який за розповідями кілька разів проходив хякунін-куміте, іншими словами «тест 100 боїв». Суть випробування полягає в тому, що майстер повинен пройти безперервно 100 поєдинків. Євгенія це надихнуло і він зважився пройти цей тест за правилами Full Contact Fighting. Цей стиль багато хто називає ММА в кімоно. Євгеній подав заявку у федерації ICMAA та IOFCF, через місяць її схвалили.
24 вересня 2017 року у Києві Євгеній проходив «Дан-тест: 100 повноконтактних поєдинків». Суперниками були спортсмени та майстри з коричневими та чорними поясами, більшість з них були національними чемпіонами. Це випробування Євгеній пройшов з результатом: 98 перемог, 1 поразка, 1 нічия.
29 лютого 2020 року Євгеній Михайленко був внесений до Національного реєстру рекордів як перший в Україні майстер повноконтактного рукопашного бою, який пройшов «Дан-тест: 100 повноконтактних поєдинків».
Після проходження тесту Євгенія нагородили також міжнародні федерації IIMAA, MMA-I, IOFCF, ICMAA. Йому присвоїли Golden Belt, Golden Glovers та багато сертифікатів за популяризацію та розвиток єдиноборств у світі.
У 2020 році стиль Full-contact fighting був зареєстрований у міжнародній федерації IIMAA та Євгенію було присвоєно почесне звання Соке та ступінь – 8 Дан.
У 2021 році професійний рекорд Євгенія з ММА: 2 пепемоги нокаутами  та 0 поразок; з кікбоксингу, муай-тай та К-1: 14 перемог нокаутами, 0 поразок. Завдяки таким результатам Євгенію запропонували бій за титул чемпіона світу з ММА за версією GBF.
Поєдинок мав пройти у Києві 26 лютого 2022 року проти досвідченого іспанця Педро Гарсії Гонсалеза. Завдяки великим досягненням і рекорду, серед професіоналів Євгеній зайняв 1 рядок у рейтингу GBF у напівсередній вазі.  Другий рядок Global Fighters Rec Ranking на порталі fightersrec.com серед безлічі бійців, незалежно від напрямку та вагової категорії. 24 лютого після вторгнення Росії в Україну поєдинок було скасовано.
У липні 2022 року відновилася організація турніру FCFC 1 і Євгенію було запропоновано провести бій за титул чемпіона світу серед професіоналів за версією GBF у легкій вазі. Його суперником був представник Молдови Войтків Ігор, базовий борець з великим досвідом виступів на професійній арені. Цей поєдинок  за титул чемпіона Світу за версією GBF у легкій вазі пройшов 10 вересня 2022 року у Києві. Євгеній здобув перемогу – провів удушення трикутником руками.  Турнір FCFC 1&GBF транслювали по телеканалу Xsport.
Після цього компанія FCFC почала співпрацю з багатьма міжнародними промоушенами та організувала бій Євгенію з К-1 за титул чемпіона світу з WKC ( World Kick Boxing Council ). Це одна з найвпливовіших організацій з професійного кікбоксингу. Вона – партнер WBC, однієї з найголовніших федерацій професійного боксу.
12 листопада в Києві пройшов бій за титул чемпіона світу з К-1 за двома версіями: WKC та GBF. Євгеній був головним претендентом за обома версіями, тому міжнародні федерації вирішили провести об’єднаний бій.
Суперником Євгенія був боєць з Литви Артурас Абрамовас. Євгеній наприкинці першого раунду відправив Артураса в нокаут надпотужним лоукіком. Таким чином, Євгеній став чемпіоном світу з К-1 за версіями WKC та GBF.
Є.В. Михайленко постійно відвідує міжнародні семінари та атестації та має ступінь майстра або інструктора з таких єдиноборств:
– повноконтактний рукопашний бій,
– рукопашний бій,
– кікбоксинг,
– ММА,
– ушу-саньда,
– муай-тай,
– муай-боран,
– крав- мага,
– карате,
– бразильське джиу-джитсу,
– армійський рукопашний бій,
– кенджитсу,
– сават,
– селф-дефенс,
– тхеквандо,
– айкі-буджитсу,
– джиу-джитсу